Mergi la conţinutul principal

Detalii meci

Nu există informaţii referitoare la următorul meci

Aprilie 2018

  • 14.04

    ora 19:00

    FC Universitatea Cluj
    2 1
    Sănătatea Cluj
    ( 22 )
  • 14.04

    ora 15:00

    Unirea Dej
    1 3
    Unirea Alba Iulia
    ( 22 )
  • 14.04

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    0 3
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( 22 )
  • 14.04

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    0 1
    Metalurgistul Cugir
    ( 22 )
  • 14.04

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    5 2
    FC Avrig
    ( 22 )
  • 13.04

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    3 0
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( 22 )
  • 13.04

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    3 0
    Viitorul Ghimbav
    ( 22 )
  • 10.04

    ora 17:00

    CFR Cluj 2
    2 1
    FC Universitatea Cluj
    ( 16 )
  • 07.04

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    0 3
    FC Universitatea Cluj
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    Metalurgistul Cugir
    3 1
    Performanța Ighiu
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    2 2
    Avântul Reghin
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 2
    Industria Galda de Jos
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    Unirea Alba Iulia
    3 2
    CFR Cluj 2
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    CS Iernut
    0 0
    Unirea Dej
    ( 21 )
  • 06.04

    ora 17:00

    Sănătatea Cluj
    6 0
    Unirea Tășnad
    ( 21 )
  • 03.04

    ora 19:00

    FC Universitatea Cluj
    5 0
    Unirea Tășnad
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    Unirea Alba Iulia
    2 1
    Avântul Reghin
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    CS Iernut
    0 1
    Industria Galda de Jos
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    FC Avrig
    1 0
    CFR Cluj 2
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    Sănătatea Cluj
    3 0
    Unirea Dej
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    0 0
    Performanța Ighiu
    ( 19 )
  • 03.04

    ora 17:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 1
    Metalurgistul Cugir
    ( 19 )

Martie 2018

  • 31.03

    ora 15:00

    Unirea Dej
    0 2
    FC Avrig
    ( 20 )
  • 31.03

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    0 3
    Unirea Alba Iulia
    ( 20 )
  • 31.03

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    1 1
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( 20 )
  • 30.03

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    3 0
    CS Iernut
    ( 20 )
  • 30.03

    ora 15:00

    Metalurgistul Cugir
    1 0
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( 20 )
  • 30.03

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    0 2
    FC Universitatea Cluj
    ( 20 )
  • 30.03

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    3 0
    Viitorul Ghimbav
    ( 20 )
  • 28.03

    ora 15:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    1 1
    Unirea Alba Iulia
    ( 16 )
  • 28.03

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    2 0
    Sănătatea Cluj
    ( 16 )
  • 28.03

    ora 15:00

    Unirea Dej
    0 2
    Unirea Tășnad
    ( 16 )
  • 27.03

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    5 1
    CS Iernut
    ( 16 )
  • 27.03

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    3 0
    Viitorul Ghimbav
    ( 16 )
  • 17.03

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    1 1
    CS Iernut
    ( 19 )
  • 17.03

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    1 0
    FC Avrig
    ( 19 )
  • 16.03

    ora 15:00

    Unirea Dej
    3 0
    Viitorul Ghimbav
    ( 19 )
  • 16.03

    ora 15:00

    Metalurgistul Cugir
    1 1
    FC Avrig
    ( 16 )
  • 16.03

    ora 15:00

    Metalurgistul Cugir
    0 0
    Unirea Alba Iulia
    ( 19 )
  • 16.03

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    2 2
    Sănătatea Cluj
    ( 19 )
  • 16.03

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    2 0
    Unirea Tășnad
    ( 19 )
  • 16.03

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    2 1
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( 19 )
  • 10.03

    ora 15:30

    FC Universitatea Cluj
    2 0
    Unirea Dej
    ( Etapa 17 )
  • 10.03

    ora 15:00

    CS Iernut
    1 1
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 17 )
  • 10.03

    ora 15:00

    FC Avrig
    2 1
    Avântul Reghin
    ( Etapa 17 )
  • 09.03

    ora 15:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 4
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 17 )
  • 09.03

    ora 15:00

    Unirea Alba Iulia
    0 1
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 17 )
  • 09.03

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    1 1
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 17 )
  • 09.03

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    0 3
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 17 )

Decembrie 2017

  • 02.12

    ora 14:00

    Avântul Reghin
    5 1
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 15 )
  • 02.12

    ora 14:00

    Industria Galda de Jos
    0 3
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 15 )
  • 02.12

    ora 14:00

    Unirea Alba Iulia
    1 1
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 15 )
  • 02.12

    ora 14:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    6 1
    FC Avrig
    ( Etapa 15 )
  • 01.12

    ora 14:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    1 3
    CS Iernut
    ( Etapa 15 )
  • 01.12

    ora 14:00

    Metalurgistul Cugir
    1 1
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 15 )

Noiembrie 2017

  • 30.11

    ora 14:00

    CFR Cluj 2
    6 1
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 15 )
  • 25.11

    ora 14:00

    Unirea Tășnad
    1 3
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 14 )
  • 25.11

    ora 14:00

    Viitorul Ghimbav
    1 6
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 14 )
  • 25.11

    ora 14:00

    FC Avrig
    0 0
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 14 )
  • 25.11

    ora 14:00

    CS Iernut
    2 3
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 14 )
  • 24.11

    ora 18:00

    FC Universitatea Cluj
    1 0
    Avântul Reghin
    ( Etapa 14 )
  • 24.11

    ora 14:00

    Performanța Ighiu
    3 2
    Unirea Dej
    ( Etapa 14 )
  • 24.11

    ora 14:00

    Sănătatea Cluj
    3 3
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 14 )
  • 18.11

    ora 15:00

    CS Iernut
    0 3
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 13 )
  • 18.11

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    3 0
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 13 )
  • 18.11

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    1 0
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 13 )
  • 17.11

    ora 15:00

    Unirea Alba Iulia
    2 0
    FC Avrig
    ( Etapa 13 )
  • 17.11

    ora 14:00

    CFR Cluj 2
    2 0
    Unirea Dej
    ( Etapa 13 )
  • 17.11

    ora 14:00

    Metalurgistul Cugir
    1 2
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 13 )
  • 17.11

    ora 14:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 3
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 13 )
  • 11.11

    ora 18:00

    FC Universitatea Cluj
    3 2
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 12 )
  • 11.11

    ora 16:00

    Unirea Dej
    0 2
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 12 )
  • 11.11

    ora 15:00

    FC Avrig
    2 2
    CS Iernut
    ( Etapa 12 )
  • 11.11

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    2 2
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 12 )
  • 11.11

    ora 14:00

    Viitorul Ghimbav
    1 4
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 12 )
  • 10.11

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    1 1
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 12 )
  • 10.11

    ora 14:00

    Sănătatea Cluj
    1 0
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 12 )
  • 05.11

    ora 14:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 3
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 11 )
  • 04.11

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    2 1
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 11 )
  • 04.11

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    3 1
    Unirea Dej
    ( Etapa 11 )
  • 04.11

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    2 0
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 11 )
  • 04.11

    ora 15:00

    FC Avrig
    1 3
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 11 )
  • 03.11

    ora 15:00

    CS Iernut
    1 1
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 11 )
  • 03.11

    ora 15:00

    Unirea Alba Iulia
    10 0
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 11 )

Octombrie 2017

  • 29.10

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    2 2
    FC Avrig
    ( Etapa 10 )
  • 28.10

    ora 18:00

    FC Universitatea Cluj
    1 0
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 10 )
  • 28.10

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    1 7
    CS Iernut
    ( Etapa 10 )
  • 28.10

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    1 1
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 10 )
  • 28.10

    ora 15:00

    Unirea Dej
    1 3
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 10 )
  • 27.10

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    0 4
    Avântul Reghin
    ( Etapa 10 )
  • 27.10

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    1 1
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 10 )
  • 21.10

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    0 5
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 9 )
  • 21.10

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    4 0
    Unirea Dej
    ( Etapa 9 )
  • 21.10

    ora 15:00

    CS Iernut
    0 5
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 9 )
  • 21.10

    ora 15:00

    FC Avrig
    2 1
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 9 )
  • 20.10

    ora 16:00

    Metalurgistul Cugir
    1 0
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 9 )
  • 20.10

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    1 2
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 9 )
  • 20.10

    ora 10:10

    Unirea Alba Iulia
    1 1
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 9 )
  • 14.10

    ora 17:00

    FC Universitatea Cluj
    4 0
    FC Avrig
    ( Etapa 8 )
  • 14.10

    ora 16:00

    Viitorul Ghimbav
    0 2
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 8 )
  • 14.10

    ora 16:00

    Unirea Tășnad
    3 1
    CS Iernut
    ( Etapa8 )
  • 14.10

    ora 16:00

    Industria Galda de Jos
    1 1
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 8 )
  • 14.10

    ora 15:00

    Unirea Dej
    1 2
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 8 )
  • 13.10

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    1 0
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 8 )
  • 13.10

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    3 0
    Avântul Reghin
    ( Etapa 8 )
  • 07.10

    ora 16:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    1 2
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 7 )
  • 07.10

    ora 16:00

    FC Avrig
    1 2
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 7 )
  • 07.10

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    1 3
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 7 )
  • 06.10

    ora 17:00

    Metalurgistul Cugir
    3 1
    Avântul Reghin
    ( Etapa 7 )
  • 06.10

    ora 16:00

    Unirea Alba Iulia
    2 0
    Unirea Dej
    ( Etapa 7 )
  • 06.10

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    0 0
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 7 )

Septembrie 2017

  • 30.09

    ora 17:00

    Industria Galda de Jos
    3 4
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 6 )
  • 30.09

    ora 17:00

    Avântul Reghin
    0 1
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 6 )
  • 30.09

    ora 17:00

    Performanța Ighiu
    2 1
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 6 )
  • 30.09

    ora 17:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    3 2
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 7 )
  • 30.09

    ora 17:00

    FC Universitatea Cluj
    7 2
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 6 )
  • 30.09

    ora 17:00

    Unirea Tășnad
    2 0
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 6 )
  • 30.09

    ora 17:00

    Unirea Dej
    4 1
    CS Iernut
    ( Etapa 6 )
  • 29.09

    ora 17:00

    CFR Cluj 2
    0 1
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 6 )
  • 23.09

    ora 17:00

    FC Universitatea Cluj
    3 0
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 5 )
  • 23.09

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    1 2
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 5 )
  • 23.09

    ora 15:00

    CS Iernut
    2 2
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 5 )
  • 23.09

    ora 15:00

    FC Avrig
    1 1
    Unirea Dej
    ( Etapa 5 )
  • 23.09

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    4 2
    Unirea Tășnad
    ( Etapa 5 )
  • 22.09

    ora 15:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 1
    Avântul Reghin
    ( Etapa 5 )
  • 22.09

    ora 15:00

    Unirea Alba Iulia
    1 0
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 5 )
  • 16.09

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    2 0
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 4 )
  • 16.09

    ora 15:00

    Unirea Dej
    0 1
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 4 )
  • 16.09

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    1 1
    CS Iernut
    ( Etapa 4 )
  • 16.09

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    1 0
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 4 )
  • 16.09

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    3 3
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 4 )
  • 15.09

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    4 0
    FC Avrig
    ( Etapa 4 )
  • 15.09

    ora 15:00

    Metalurgistul Cugir
    2 1
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 4 )
  • 09.09

    ora 15:00

    CS Iernut
    1 2
    Avântul Reghin
    ( Etapa 3 )
  • 09.09

    ora 15:00

    FC Avrig
    1 2
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 3 )
  • 09.09

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    1 2
    Unirea Dej
    ( Etapa 3 )
  • 09.09

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    0 2
    Performanța Ighiu
    ( Etapa 3 )
  • 08.09

    ora 15:00

    Gaz Metan Mediaș 2
    0 1
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 3 )
  • 08.09

    ora 15:00

    Unirea Alba Iulia
    2 1
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 3 )
  • 08.09

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    0 0
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 3 )
  • 02.09

    ora 15:00

    Unirea Dej
    0 4
    FC Universitatea Cluj
    ( Etapa 2 )
  • 02.09

    ora 15:00

    Industria Galda de Jos
    2 1
    Sănătatea Cluj
    ( Etapa 2 )
  • 02.09

    ora 15:00

    Avântul Reghin
    1 1
    FC Avrig
    ( Etapa 2 )
  • 02.09

    ora 15:00

    Metalurgistul Cugir
    2 1
    CS Iernut
    ( Etapa 2 )
  • 02.09

    ora 15:00

    ACS Fotbal Comuna Recea
    3 0
    Unirea Alba Iulia
    ( Etapa 2 )
  • 02.09

    ora 15:00

    Performanța Ighiu
    4 0
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 2 )
  • 01.09

    ora 15:00

    CFR Cluj 2
    2 1
    Viitorul Ghimbav
    ( Etapa 2 )

August 2017

  • 26.08

    ora 18:00

    FC Universitatea Cluj
    1 1
    CFR Cluj 2
    ( Etapa 1 )
  • 26.08

    ora 15:00

    Viitorul Ghimbav
    1 4
    Industria Galda de Jos
    ( Etapa 1 )
  • 26.08

    ora 15:00

    Unirea Tășnad
    2 0
    Unirea Dej
    ( Etapa 1 )
  • 26.08

    ora 10:10

    CS Iernut
    1 2
    ACS Fotbal Comuna Recea
    ( Etapa 1 )
  • 25.08

    ora 18:00

    FC Avrig
    0 1
    Metalurgistul Cugir
    ( Etapa 1 )
  • 25.08

    ora 15:00

    Sănătatea Cluj
    3 0
    Avântul Reghin
    ( Etapa 1 )
  • 25.08

    ora 10:10

    Unirea Alba Iulia
    1 1
    Gaz Metan Mediaș 2
    ( Etapa 1 )
U-Cluj supporters

Fan Zone

Vrei sa devii fan? Completeaza campurile de mai jos si vino in familia "U" Cluj!