Grupele de juniori au fost premiate de “studenţi” în Piaţa Unirii

Grupele de juniori ale clubului nostru, care evoluează în Liga Elitelor, alături de cele care alcătuiesc Academia de Fotbal “U”-Luceafărul, toate cu rezultate remarcabile în 2019, au primit cadouri din partea jucătorilor Universităţii Cluj, joi, pe scena amplasată în Piaţa Unirii, în cadrul Târgului de Crăciun.

În aplauzele unui public numeros, juniorii au făcut cunoştinţă cu studenţii, nelipsind obişnuitele fotografii de grup şi o mini-sesiune de autografe.

Mulţumiri, AROBS Transilvania Software, Delonghi România, Pepsi România, Transilvania European Drinks, Untold Festival, Müller, Clinicile Dr. Leahu, Reţeaua de Optică Medicală OCHIO!

Împreună suntem “U”!

Foto: Lucian Marius Jucan