S-a lansat numărul 1 al publicaţiei Tempo U!

Numărul 1 al Tempo U!, publicaţia oficială a FC Universitatea Cluj, a fost lansat, azi, cu sprijinul partenerului nostru de betting, Casa Pariurilor.

Pe lângă ultimele informații din tabăra „Şepcilor roşii” înaintea partidei cu Daco-Getica Bucureşti, de duminică, puteţi afla ce mare personalitate din istoria clubului nostru s-a născut tocmai duminică, 7 octombrie, povestea tânărului nostru jucător, Denis Hordouan, dar şi multe alte informaţii interesante.

Tempo U! este distribuit gratuit la majoritatea chioșcurilor de presă din Cluj-Napoca, Turda, Gherla și Dej, înaintea partidelor de pe teren propriu ale Universității. De asemenea, puteți intra în posesia publicației în agențiile Casa Pariurilor și, în ziua meciului, la casele de bilete și la intrarea în Cluj Arena.

05 Octombrie 2018